Lato 2022 – turnus II – Niedzica

Termin turnusu:

27 lipca – 5 sierpnia 2022 (10 dni)

Miejsce:

Hotel Pieniny, Niedzica

Cena:

3 350 PLN za dziecko

Kogo zapraszamy:

Dzieci w wieku 7–15 lat z zaburzeniami rozwoju (autyzm, zespół Aspergera, ADHD) oraz wszystkie, którym z różnych powodów trudno jest żyć w otaczającej rzeczywistości. Zapewniamy opiekę profesjonalistów oraz ciekawie i owocnie spędzony czas w atmosferze zrozumienia i akceptacji.

Dzieci będą przebywać na obozie bez rodziców, zatem warunkiem koniecznym jest ich samodzielność i komunikatywność. Po zarezerwowaniu miejsca zapraszamy nowych uczestników na spotkanie z nami, aby mieć pewność, że dziecko bez przeszkód może dołączyć do nas latem.

Program terapeutyczny:

– Trening umiejętności społecznych
– Integracja sensoryczna
– Trening samodzielności
– Warsztaty tematyczne
– Arteterapia
– Bajkoterapia

Dlaczego warto z nami pojechać?

Zapewnimy dzieciom opiekę i tyle atrakcji, ile dadzą radę unieść! Zamieszkamy w pięknie położonym hotelu w Niedzicy, nad ogromnym Zalewem Czorsztyńskim, z którego uroków zamierzamy często korzystać. W upalne dni będziemy plażować, a kiedy pogoda nie pozwoli się opalać, popłyniemy w rejs. Przeżyjemy niezapomniane przygody na górskich szlakach, odwiedzimy XIV-wieczny zamek w Niedzicy, a w wolnych chwilach pojedziemy rowerami gdzie oczy poniosą. Nauczymy się sami robić oscypki, przy góralskiej muzyce rozpalimy prawdziwą góralską watrę. Do dyspozycji dzieci mamy również najprawdziwszy tor kręglarski, bilard i niezawodne piłkarzyki.

Cena zawiera:

Pobyt i ubezpieczenie NNW, dojazd uczestników w obie strony, wyżywienie (5 posiłków), opiekę i zajęcia terapeutyczne oraz wszystkie przewidziane atrakcje i podatki.

Dopłaty:

Diety specjalne – 150 PLN za turnus

Konsultacja wstępna – 150 PLN (jedno spotkanie)

Opinia z obserwacji dziecka z rekomendacjami do dalszej terapii (potrzebę uzyskania opinii prosimy zgłaszać przed wyjazdem dziecka) – 100 PLN

Zniżki:

100 PLN – dla rodzeństw

100 PLN – dla uczestników więcej niż jednego turnusu

50 PLN – dla uczestników terapii w Domu Asa lub obozów / pobytów terapeutycznych

Aby zapisać dziecko, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Sylwia Leśniewska-Kędzior
tel. 500 004 143
e-mail: kontakt@domasa.pl

Rezerwacji miejsca dokonujemy po uiszczeniu opłaty rezerwacyjnej
w wysokości 750 PLN na konto:
Dom Asa
50 1090 1014 0000 0001 4320 1491